1.červen 2022 nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče a veřejnost

Úvod » Aktuality » 1.červen 2022 nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče a veřejnost

Na školu zavítá Lukáš Neckář, šéfkuchař a odborník na SUSHI a asijskou kuchyni. Spolu se svým kolektivem a naším Tomášem Kašparem Vás všechny zve na minikurz SUSHI.

Během dopoledne si naši deváťáci vyzkouší, jak připravit lahodné kousky pro sebe a své kamarádky.

Od 14:00 hod se již mistr ve svém oboru bude věnovat Vám, kteří se závazně zarezervujete na konkrétní čas.

Mini kurz SUSHI obsahuje výklad a praktický nácvik. Výsledkem pro každého je vlastnoručně vyrobená krabička 24ks tohoto pokrmu, kterou si odnášíte domů.

Cena minikurzu je 250,- Kč a obsahuje i potřebné suroviny.

Minikurz je určen pro každého ve věku 7-99 let. Pokud chcete přijít se svým dítětem, doporučujeme registraci každého zvlášť. Jedině tak, si skutečně vyzkoušíte každý, jak na to. V případě, že svého potomka pouze doprovázíte, jste určitě vítáni.

Platba předem na účet  5470722/0800 a do zprávy pro příjemce uveďte Sushi-jméno účastníka, nebo v úřední hodinách na sekretariátu školy do 27.května 2022

Závazná registrace na tomto odkazu.