Výzva – fotografie živého obrazu ukrajinské vlajky

Úvod » Aktuality » Výzva – fotografie živého obrazu ukrajinské vlajky

Fotografie živého obrazu ukrajinské vlajky žáků ZŠ s RVJ Liberec Husova jako poděkování  za solidaritu a podporu Ukrajiny

Žáci a zaměstnanci školy vytvoří ve středu 23. března 2022 živý obraz ukrajinské vlajky. Jeho fotografie bude poskytnuta jako poděkování za finanční příspěvek do sbírky určené na nákup školních pomůcek a potřeb dětem, které se od příštího týdne budou účastnit adaptačních pobytů na vybraných libereckých školách. Vzhledem k tomu, že kapacita školy Husova nedovoluje takovou adaptační skupinu ukrajinských dětí přijmout, rozhodl se žákovský parlament spolu s vedením školy vyhlásit akci na jejich podporu jiným způsobem. Žáci i učitelé nechtějí stát se založenýma rukama, ale aktivně pomáhat. V přímé pomoci těmto dětem v Liberci vidí smysluplnost.

Pomozme všichni dobře adaptovat děti a jejich rodiny v našem městě. Dává to naději na lepší budoucnost pro ně i pro nás. Ve městě, kde jeden respektuje druhého, se žije lépe.

Minimální částka příspěvku je 50,-Kč. Předem děkujeme.