"Už tam budem"

Úvod » Aktuality » "Už tam budem"

Ve čtvrtek 9.9.2021 se 5 žáků devátých tříd účastnilo televizní soutěže “Už tam budem?”. Z 9.A budeme moci v televizi vidět Sandru Filipi a Daniela Švece, z 9. B se natáčení zúčastnili Tomáš Novák, Eliška Nováková a Petr Trnovský. Soupeře jim tvořili žáci navštěvující ZŠ Lesní. Namísto rivality v místě natáčení (IQ Landii Liberec) panovala velice přátelská atmosféra, což prý není zvykem, jak nám sdělil štáb. V důsledku toho si celý den všichni moc užili. Soutěžili jsme od 8:00 do cca 16 hodin. Ze začátku se našemu týmu moc nedařilo, ale pak se vzpamatoval a dostal se do vedení s velkým bodovým náskokem. Jestli žáci z “Husovky” dokázali porazit žáky z “Lesní” se podívejte 22.10. ve 14:40 na “Déčko”.