Aktuální informace k podání žádosti k povinné školní docházce – ZÁPIS

Úvod » Aktuality » Aktuální informace k podání žádosti k povinné školní docházce – ZÁPIS

Vážení rodiče,

na základě současných opatření jsme se nakonec rozhodli nedoporučit osobní účast dětí u zápisu. Je nám to velice líto. Doufáme, že se s dětmi budeme moci vidět ještě před prázdninami.

Žádosti o přijetí k základnímu vzdělání na naši školu budeme přijímat osobně po učiněné časové rezervaci na zápisovém portále. Prosíme Vás, abyste se dostavili 5 min. před stanoveným časem před hlavní vchod do budovy školy a vyčkali na vyzvání pověřeným pracovníkem. S sebou vezměte vytištěnou žádost z portálu zapisyzs.liberec.cz, Váš občanský průkaz a rodný list dítěte. Pokud budete žádat o odklad školní docházky, vytiskněte si žádost o odklad a předložte potřebná vyjádření pedagogicko psychologické poradny a pediatra (v případě, že je ještě nemáte, můžete doložit dodatečně). Vzhledem k opatřením Vás prosíme, aby žádost doručil pouze jeden odpovědný zástupce dítěte.

Těšíme se na Vás,

Blanka Lukeš Reindlová