Konzultace k hodnocení prvního pololetí

Úvod » Aktuality » Konzultace k hodnocení prvního pololetí

Milí žáci 3. – 9. ročníků,

v souladu s veškerými opatřeními si vám dovolujeme nabídnout osobní konzultaci s předáním výpisu vysvědčení za první pololetí školního roku 2020/21 ve čtvrtek 28. ledna 2021.

K individuální konzultaci za osobní účasti je nutné si rezervovat čas (tento odkaz), který je nutné dodržet. Místo konzultace je kmenová třída, kde na vás bude čekat třídní učitelka / učitel.

Žáka prvního stupně může doprovodit jedna dospělá osoba.

Po celou dobu je nutné dodržovat všechna nařízení, zejména apelujeme na zákaz shromažďování v budově či v okolí areálu, zakrytí nosu a úst rouškou nebo respirátorem a desinfekci rukou při příchodu do budovy. Nutné je dodržení časového termínu.

Hodnocení za 1. pololetí bude též zpřístupněno v elektronické žákovské knížce 28. ledna 2021 od 10:00 hod.

Vzhledem k tomu, že na pololetní prázdniny navazují přímo i jarní prázdniny, přeji vám hodně sněhu, zimních radovánek a pevné zdraví. Užijte si volné dny.

Těším se na vás všechny, až se vrátíte do školy.

Blanka Lukeš Reindlová