Změna obědů pro 5. a 6. třídu

Úvod » Aktuality » Změna obědů pro 5. a 6. třídu

Změna obědů pro 5. a 6. třídu

Vážení rodiče, milí žáci,

velice se omlouvám za komplikace a možná trochu počáteční zmatky. Vzhledem k jasným pokynům MŠMT a MZd ČR o dodržování hygienických protiepidemiologických opatřeních v oblasti stravování žáků není možné uspokojit při výdeji obědů všechny žáky v našich náhradních smluvních výdejnách. Pro žáky 5. a 6. ročníků byla předjednána možnost výdeje na SPŠSE, ale po příchodu jejich studentů do školy k dnešnímu dni byl příslib odvolán. Po dohodě s GASTRONEM budou proto žákům 5. tříd a 6.tříd obědy do školy dovezeny v zatavených krabičkách. Děti si jídlo odnesou domů, kde si ho mohou ohřát. V našich silách bohužel není konzumaci v prostorách školy zajistit. K tomuto účelu prosím vybavte děti speciální igelitovou taškou (bohužel někdy zatavené krabičky úplně netěsní).

Placení obědů – zálohy zůstávají, dle stejného způsobu můžete volit i jídlo. Jen prosím, dítě by mělo jasně vědět, co k obědu má. Z naší strany již nebude možné kontrolovat objednávkový systém.

Všechny obědy budou od pondělí 30.11.2020 automaticky objednány třídám 5.A; 5.B a 6.A. V případě, že oběd nechcete, je třeba jej odhlásit.

Obědy pro 6.B je nutné přihlásit na tento týden samostatně. Odběr krabičky bude taktéž ve škole.

Děti 5.tříd, které budou zůstávat v klubu do 15.hod si samozřejmě oběd snědí ve škole (ohřeje vychovatelka).

Nesmírně se omlouvám za komplikace a neustálé změny, ale věřte nám, že se snažíme dělat, co můžeme. Děkuji moc za pochopení.

Blanka Lukeš Reindlová