Informace k uzavření školy a distanční výuce

Úvod » Aktuality » Informace k uzavření školy a distanční výuce

Informace k uzavření školy a distanční výuce

1. Potvrzení o uzavření školy k poskytnutí OČR na děti do 10tilet nebude škola vydávat . K poskytnutí ošetřovného postačí čestné prohlášení žadatele.
  2. Obědy nebudou v době uzavření školy poskytovány. Odhlášení bude provedeno centrálně, není třeba nic řešit.
  3. Distanční výuka bude probíhat prostřednictvím google classroom a google meet. Je nutné aktivovat účty (u mladších dětí prosíme o pomoc rodiče). V rámci gmail účtu žáka je aplikace učebna (najdete vpravo nahoře – 9 kostiček). Při otevření učebny na žáka čekají dlaždice s názvy jednotlivých předmětů. Je potřeba přijmout pozvání a zapsat se do každého z nich. V rámci každého předmětu bude vygenerován odkaz na online hodinu prostřednictvím google meet. Stačí se v daný čas připojit k videohovoru.
  4. Rozsah online výuky probíhá cca v 30 min blocích:

1.třídy 9:00 ; 10:00

2.třídy 9:00; 10:00; 11:00

3.třídy 9:00; 10:00; 11:00

4. třídy 9:00; 10:00; 11:00; 12:00

5.třídy 9:00; 10:00; 11:00; 12:00

Bližší informace o rozvrhu na nástěnkách tříd

6.-9. ročník dle rozvrhu na nástěnkách tříd poskytne TU

5. V případě, že žák není schopen pracovat online z jakýchkoli důvodů, kontaktuje zákonný zástupce třídního učitele. Na základě dohody se s rodiči spojí přidělený pedagogický pracovník a poskytne žákovi individuální pomoc.

6. Vzhledem k povinnosti účasti na distančním vzdělávání prosíme o důsledné omlouvání žáků dle školního řádu a informací z třídních schůzek.

Mgr. Blanka Lukeš Reindlová