Informace k rannímu vstupu do školy – důležité

Úvod » Aktuality » Informace k rannímu vstupu do školy – důležité

Vzhledem k velice stísněným prostorám v šatnách (omezení stavbou) je vstup do vestibulu i šaten regulován pracovníky školy. Z tohoto důvodu bylo již jasně stanoveno v informacích o chodu školy, že rodiče do školy mohou vstoupit zásadně  bočním vchodem a to individuálně a s rouškou. Děti si veškeré pomůcky a potřeby mohou přinášet postupně, není vůbec nutné, aby měly vše během prvních dní.

S ohledem na sourozence ve škole jsme zatím zavrhli řešení časové regulace příchodu v pásmech. Po zkušenosti dnešního rána bude škola otevřena již 7:25. Žádám rodiče o respektování nařízení a nevyžadování vstupu do školy společně s dětmi. Věřte, že ani pro nás není situace jednoduchá a zajištění všech omezení, nařízení a doporučení s ohledem na hygienická opatření nám nedovoluje fungovat v normálním běžném režimu.

Moc prosím o trpělivost a pochopení.

Za celý kolektiv,

Blanka Lukeš Reindlová.