Úvod » Třídy » 8.A

Pro přihlášení ke schůzce kariérního poradenství s Mgr. Bradáčovou použijte prosím tento odkaz.

Vážení rodiče, milé děti, letos mají žáci 8. tříd opět možnost získat stipendium na pobyt v Německu. Více info zde.

Chřipková epidemie

Vzhledem k celostátní chřipkové epidemii a velmi vysoké nemocnosti žáků naší školy Vás zdvořile žádám, abyste zvážili zdravotní stav svého dítěte. V případě počínajících příznaků onemocnění nechali své ratolesti v domácím ošetření. Pomůžete tak snížení šíření nemoci.

Děkuji za pochopení,

Blanka Lukeš Reindlová.

Registrace – Jazykový kurz York

Vážení rodiče,

na základě předběžného průzkumu vás žádáme o online přihlášení vašeho dítěte do systému cestovní kanceláře Kristof.

Odkaz:

Po přihlášení do systému si můžete prostudovat program zájezdu, smluvní podmínky, cestovní pojištění, informace pro účastníky a rozpis plateb do tří záloh.

Přihlášení provedete jako přidání účastníka (dole vpravo), vyplníte údaje a odešlete. Na základě toho vám přijde potvrzovací email a v něm bude odkaz na vytvoření hesla. Heslo je potřeba pro komunikaci s CK po celou dobu – nezapomeňte ho. Pokud mail ztratíte nebo smažete, už se do systému nebudete moci přihlásit a neuvidíte průběžné informace. Ve fomátu PDF je na nástěnce třídy k dispozici manuál pro rodiče

Vzhledem k velkému zájmu je nutné se přihlásit co nejdříve!!!

Děkujeme za spolupráci.  Iva Kutrová a Marta Hyšková

Vstup do programu Duke of Edinburgh

Vážení rodiče,

vaše děti projevily zájem vstoupit do programu DofE (cena vévody z Edinburghu). Cílem
mezinárodního programu je zapojit mladé lidi do následujících aktivit – sport, talent,
dobrovolnictví. Celý program vrcholí dobrodružnou expedicí.

Některé z vašich dětí si nastavily své aktivity a cíle, kterých by rády dosáhly na bronzové
úrovni. Přínosem programu je vyzkoušet si nastavit si reálné cíle, posílit sebedůvěru,
odhodlání a vytrvalost.

Rády bychom vás poprosily o spolupráci při registraci. V přiloženém instruktážním videu
najdete informace, jak se zaregistrovat, jak zaplatit registrační poplatek ve výši Kč 100,- na
celou dobu plnění aktivit a jak udělit informovaný souhlas.

S případnými dotazy či nejasnostmi se můžete obrátit na vedoucí: Iva Kutrová (email:
iva.kutrova@husovaliberec.cz) a Marta Hyšková (email: marta.hyskova@husovaliberec.cz).

Přejeme vašim dětem, aby vydržely a dosáhly svých nastavených cílů a budeme se s vámi
těšit na viděnou při závěrečné ceremonii u příležitosti předávání cen DofE.

Vítejte na nástěnce třídy 8.A

školní rok 2019 / 2020

Rozvrh pro školní rok 2019/2020

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:
do:
Pondělí OSV AJ NJ/FJ Fy OV
Úterý NJ/FJ AJ Ma Ch ČJ1 ČJ2 OV
Středa ČJ Ma Zem Děj Vv
Čtvrtek Fy NJ/FJ AJ ČJ Ma   Tv Tv
Pátek Ma ČJ NJ/FJ Ch     Děj     Hv

ČJ - literatura je v úterý půlena

Tv ve čtvrtek bude probíhat od 13,30 do 15 hodin (obě skupiny).

Vítám vás na  naší nástěnce, kde se můžete dozvědět důležité informace týkající se výuky a nejrůznějších školních akcí. Jistě jste si během prázdnin dostatečně odpočinuli, abyste se mohli s vervou pustit do zdolávání předposledního stupínku základního vzdělávání. Čeká nás spousta práce, ale společně ji určitě zvládneme. Přejme si, aby nadcházející školní rok byl pohodový a úspěšný.

Alena Muráňová

Kontakt na mě: alena.muranova@husovaliberec.cz

telefon 732 429 832

20. 2. - odpadá Tv, konec ve 12,40

iQLANDIE (projekt)

Program v iQLANDII v rámci projektu MAP Liberecko II.

pondělí 17. února 2020 - sraz v 8,45
8:55    příchod na pokladnu iQLANDIA, odbavení
9:00    Geologie a vesmír
iQLANDIA otevírá v 9:00, ale vzhledem k tomu, že  program začíná filmem v planetáriu od 9:00, bude iQLANDIA otevřena o 5 minut dříve, abychom se stihli odbavit a přesunout do sálu.

Přinést s sebou psací potřeby.

Konec 13 - 13,30, rozchod po akci.

KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Žáci obdrželi nabidku k otestování svých studijních předpokladů. Tuto možnost nabízíme již 4. rokem a  ze strany rodičů byla pozitivně hodnocena, vřele ji doporučuji. Informace naleznete v letáčku, který každý žák obdržel. Termín je 10. 2. Prosím tedy o rychlejší reagování.

Rozhovor s žákem a jeho zákonným zástupcem o výsledcích testu

v délce 30 minut v prostorách školy - ve dnech 18. - 20. 2. v době od 14 do 17 hodin v naší třídě číslo 3O7,

použít prosím boční pravý vchod!!

Je nutné se přihlásit do tabulky, abychom pokryli jednotlivé časy - úplně nahoře!!

Službu provádí

Mgr. Hana Bradáčová - psychoterapeutka, speciální pedagožka,

terapeutka EEG biofeedback, FIE I, II, Basic

mobil 776 662 918

Předpokládané výdaje

Pracovní sešity Ma - 150 Kč

Pracovní sešity Čj - 90 Kč

Vv - poplatek na čtvrtky - 100 Kč + 1 role papírových útěrek

Třídní fond - 300 Kč (odečtu přeplatky z minulého roku)

Balík papírů A4 - prosím do konce září!!!

Vodácký kurz - 1700 Kč ? (cena v minulém roce)

Žákovský zápisník - 15 Kč

Učebnice NJ - 360 Kč

Časopis AJ - přibližná cena 220 Kč

Omlouvání žáků:

Při nemoci prostřednictvím SMS nebo emailu ( do tří dnů)! Po návratu předkládá žák písemnou omluvenku v žákovském zápisníku, a to i při návštěvě lékaře.

Pro uvolnění ze školy žák předloží písemnou omluvenku v žákovském zápisníku. Třídní učitel/ka povoluje nepřítomnost do 3 dnů. Při dlouhodobější absenci je nutné vyplnit žádost o uvolnění (ke stažení na webu školy).

Zdravotní způsobilost

Zdravotní způsobilost je platná 2 roky, měla by být aktualizována pro výjezdy do ciziny a školní kurzy! Pokud vám brzy způsobilost vyprší, myslete na to, že bude třeba ji aktualizovat.

Důležité upozornění:

Pro vstup do školy je nutné, aby každý žák  využíval výhradně  vlastní aktivovanou OPUS kartu. Aktivace karty může být udělena na žádost i rodičům.

Pro případ nevyužívání karty OPUS pro další účely (jízdné, knihovna apod) je možné zakoupit si jednoúčelovou kartu pouze pro vstup do budovy v sekretariátu školy.