česky deutsch

2.B

Úvod » Třídy » 2.B
 

Rozvrh třídy _ pro školní rok 2017/2018

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:
do:
7:55
8:40
8:50
9:35
10:05
10:50
11:00
11:45
11:55
12:40
12:50
13:35
13:40
14:25
14:35
15:20
15:30
16:15
Pondělí Th Tv ČjL Prv

 

       
Úterý ČjL Nj Ma ČjL          
Středa Ma ČjL Nj Vv ČjL        
Čtvrtek Hv Ma Tv ČjL        
Pátek ČjL Prv Ma Nj ČjL        

Th - třídnická hodina

Vážení rodiče, milí žáci, vítám Vás na nástěnce 2. B

Mirka Brejchová

Děti byly poučeny o bezpečnostním chování v kontaktu s cizími osobami.

16. listopadu 2017

Prosíme zákonné zástupce žáků, aby v rámci konzultačních třídních schůzek v rozmezí mezi 16:00 až 18:00 přišli zvolit svého zástupce do školské rady na období 2018 – 2020 do třídy u třídního učitele.

 

V pondělí 20.11. dám dětem čtvrtletní hodnocení. Projděte ho s dětmi, podepište a pošlete mi jej zpět. Na hodnocení uvedu, s kým bych ráda mluvila na konzultačních třídních schůzkách 23. 11. 2017. 

Úkoly na sváteční dny: PRV - rodokmen a doplnit stranu 20 v pracovním sešitě, ČJL - pracovní sešit s. 31. Z matematiky bude 21. 11. testík na počítání čtverců viz MT s. 41. 

Pěkné dny přeje Mirka Brejchová

14. listopadu 2017

Dobrý den, prožili jsme úžasné dopoledne díky pracovníkům Triloparku. Dozvěděli jsme se, jak se liší archeolog od paleolontologa, každý si vyrobil vlastní sádrový model vyhynulého živočicha, vyzkoušel si práci paleontologa nebo si mohl osahat reálnou zkamenělnu. Podívejte se na ochutnávku z fotek. Ostatní budou v galerii. Zdraví Mirka Brejchová

Dobrý večer, moc děkuji všem, kteří se hlásí na otevření vánočních dílniček. Buďte prosím tak hodní a napište mi email, abych dala dohomady progam. Děkuji Mirka Brejchová

Paní Gadiánová nám vyrobí adventní věnec na dveře a rodiče Štěpíka Viléma opatří vánoční stomek. Moc jim děkuji

Posílejte do školy po dětech vymyté a vysušené krabice od mléka, budeme vyrábět "ANDĚLSKÉ KRABIČKY " na nadílku (do 21.11.)

 

13. listopadu

Příběh, který nikdy nekončí: VEŠKY, VEŠKY, VEŠKY - máme je ve třídě, prosím přemyjte dětem hlavičky ochranným šamponem. Děkuji Brejchová

10. listopadu 2017

Příští týden nás v úterý čeká první hodinu návštěva mobilního parku "Trilopark". Viz:

http://trilopark.eu/o-triloparku/koordinatori-projektu
Vstup - 50 Kč/ žák, uhradím z TF.

Víkendový úkol je na  straně 19 v prvouce a dopsat stranu 15 v písance. Rodokmen v pracovním sešitě z prvouky je na doplnění za domácí úkol až na 20. listopadu.

Na pondělí dejte prosím dětem foto široké rodiny.

ve čtvrtek 16. 11. se uskuteční projekt „Po stopách historie ČR“. Děti budou pracovat ve skupinách sestavených z žáků z různých ročníků prvního stupně. V rámci projektu půjdeme také na vycházku k libereckým památníkům. Na tento den děti potřebují kalendář či diář s vyznačenými státními svátky, penál (psací potřeby, pastelky, fixy, nůžky), lepidlo, vhodné oblečení na ven, svačinu, pití. Ukončení vyučování 12:00.
23. 11. 2017 se konají konzultační třídní schůzky od 16:00 do 18:00.
Pěkný víkend Mirka Brejchová

Tento víkend píšeme pokračování knihy - volné listy děti mají. Na příští pátek potřebují děti pomůcky na rýsování:

pravítko 30cm a ostrou tužku č. : 2.

1. listopadu 2017

Dobrý den, moc děkuji všem, kdo nám přispěli s výzdobou na oslavu Halloweenu. Děti měly  úžasné masky, nouze nebyla ani o halloweenská říkání. Podívejte se na pár fotek.
V pondělí 6. 11. půjdou děti na netradiční cvičení s neobvyklými pomůckam, které pro ně zajišťuje paní Šeflová. Pojedou cvičit do tělocvičny na KTV Na Bohdalci - 2 zastávky autobusem od školy. Cvičební úbor si vezmou ze školy. Potřebují však s sebou dvě jízdenky na autobus. Odjíždějí v 8:15 ze zastávky u školy, návrat bude kolem 11:00. Poslední hodinu bude prvouka.

Děti zatím nevědí a bude to překvapení, že 14. 11. organizujeme návštěvu mobilního parku "Trilopark". Viz:

http://trilopark.eu/o-triloparku/koordinatori-projektu
Vstup - 50 Kč/ žák, uhradím z TF.

Pracovníci  Triloparku nás požádali, abychom dali rodičům i dětem na vědomí - cituji:

  V Triloparku vytváříme veliké repliky dinosauřích lebek, trilobitů apod. Vše z našich vlastnoručních forem - poctivě nabarvené, nalakované... Na výjezdy po školách jsme si zvykli lebky vozit, protože jsme se již přesvědčili, že se dětem (především prvostupňovým) velmi líbí. Proto jim je v rozmezí 50-100 Kč na místě nabízíme ke koupi. Máme už zkušenost, že je dětem během akce líto, pokud se o možnosti koupě předem nedozvědí.

  Ve čtvrtek 16. 11. se uskuteční projekt „Po stopách historie ČR“. Děti budou pracovat ve skupinách sestavených z žáků z různých ročníků prvního stupně. V rámci projektu půjdeme také na vycházku k libereckým památníkům. Na tento den děti potřebují kalendář či diář s vyznačenými státními svátky, penál (psací potřeby, pastelky, fixy, nůžky), lepidlo, vhodné oblečení na ven, svačinu, pití. Ukončení vyučování 12:00.
Přeji pěkné dny Mirka Brejchová

  27. října 2017

V pondělí bude v prvouce testík z ročních dob, měsíců, listnatých a jehličnatých stromů.

Přeposílám prosbu od paní Cechlové, která nás nově zastupuje v radě rodičů.
Zřídila jsem pro rodiče z naší třídy e-mailovou schránku, která by měla fungovat jako jakýsi přeposílač zpráv rodičům, kteří mi poskytnou svou e-mailovou adresu. Nějakou sice již zřizoval pan kolega ve funkci přede mnou, ale ta takto bohužel nefungovala.
Myslím si, že to není od věci, moci si jako rodič na něco vyžádat názor ostatních rodičů, nebo se takto domlouvat třeba na účasti a spolupráci rodičů při společných akcích (čekají nás Vánoce…) a takto by to jednoduše mohlo jít.
Pošlete prosím paní Cechlové svůj kontakt (nejlépe i se jménem, někdy se to z mailové adresy těžko pozná J) na mail: cechlici@seznam.cz.


24. října 2017

Dobrý den, čekají nás podzimní prázdniny. Užijte si volna s dětmi třeba v lese. Poznávejte stromy a plody na podzim. Jako jediný úkol bude prvouka O houbách -  učebnice strana 14 a pracovní sešit strana 14. Na straně 41 pracovního sešitu je houbové pexeso. Zahrajte si ho s dětmi. Dám dětem domů vyprat tělocvik, nezapomeňte ho prosím v pondělí poslat zpět. Kdo nedokončil ve škole, dokončí doma Mt s. 27 a s. 28 vždy cv 4 a 5. Ale většina dětí má uděláno. Dále kdo nedokončil, dokončí doma pracovní list projektu "Jak pejsek a kočička slavili 28. říjen".

Všechny děti moc chválím za úžasné knihy. Psaní knihy bude jako úkol přes víkend 1x za 14 dní.

Počítáme zpaměti do 14, rozlišujeme druhy vět a hranici slova ve větě.

Zapsala jsem známky do notýsků, prosím podepište je.

Ještě jednu prosbu. Rádi bychom s dětmi vyzdobily v pondělí 30. 10. třídu na Halloween. Kdo bude mít v rámci vlastní tvořivosti něco (dýně, strašidýlka ap.) prosím přispějte. Děkuji a přeji pohodové prázdniny Mirka Brejchová
20. října 2017

Děti byly poučeny o bezpečném chování v kontaktu s cizími osobami.

1. 11. bude sběr starého papíru. Balíčky můžete ukládat u zadního vchodu pod stříšku. Napište dětem na papírek množství odevzdaných kilogramů. Děkuji.

Dnes jsem překontrolovala desky a čísla do 20 na matematiku. Kdo nemá, zapsal si do úkolníčku. Doplňte je. Děti si domů odnesly desky s papíry na psaní vlastní knihy. Je třeba napsat alespoň 7 -10. vět. Kontrola v pondělí. Někdo nestihl dokončit s. 12 v prvouce. Dokončí práci doma. Počítáme zpaměti do 13. Stále počítání procvičujeme. Pozor, máme stabilně problém s ročními dobami a měsíci, které do nich patří. Potrénujte.

Děti moc chválím za práci v ČJL. Zlepšujeme se v opise i v diktátech slov. Většinou děti zvládly druhy vět a rozliší bez problémů větu oznamovací, tázací, rozkazovací i přací a napíší správné znaménko. V pondělí tuto kapitolu uzavřeme.

Při procházce lesem, pojmenovávejte druhy stromů. Pilně to v prvouce trénujeme. Dále budeme probírat houby a plodiny.

Objednala jsem zájemcům knihu "7 návyků štastných dětí", až přijde, dám vědět.

Na pondělí prosím vyplňte dětem do levé ručičky v čem jsou pro vás "dobří".

Přeji pohodový víkend Mirka Brejchová


16. října 2017

Dobrý den, dnes si každý na čtvrtku do své obkreslené pravé ruky napsal, v čem je dobrý/úspěšný. Prosím rodiče, aby dětem do jejich levé ručičky do výkresu vepsali, v čem je oni vidí jako dobré/úspěšné. Bude to pro každého zrcadlo úspěchů/toho, co dokázal. Následně budeme hledat, kde nám to tolik nejde a co můžeme zlepšit. Na to si každý udělá podle stromu 7 návyků plán.

Zítra si děti vlepí do Sluníček "Okénko pro rodiče", aby měli povědomí o prvním návyku, na kterém aktuálně pracujeme. Zkuse se o něm pobavit i doma.

Protože mnohé rodiče zajímá, kde děti chybují v opise, pošlu zítra domů k nahlédnutí sešit, kde prosím opravit chyby z posledního cvičení.

Děkuji a přeji krásné nádherné tereziánské léto. Zdraví Mirka Brejchová

13. října 2017

Dobrý den, víkendový úkol je v pracovním sešitě v prvouce na s. 10. Probíráme podzim. V úterý dětem nalepím další trénování zpaměti. Tentokrát do 13. 

Každý se má do příštího pátku rozhodnout, o čem bude psát svoji knihu.  

Pilně trénujeme správný opis. Vlepili jsme do sešitu návod, jak na to. Některým dětem jsem napsala do notýsku, že doporučuji opisovat denně 1 větu. Potřebujete-li vysvětlení, ozvěte se.

Posílejte po dětech 500,-Kč platba SRPŠ. Potvrdím do Sluníčka. Děkuji.

Slunečný víkend přeje Mirka Brejchová

9. října 2017

Dobrý den, moc děkuji paní Paškové za nahrání fotek do galerie najdete je na 1bhusova.rajce.idnes.cz

Zítra odcházíme v 9:50 do Naivního divadla, návrat kolem 12:00. Vstup 50,- hradím z fondu.

Zdraví Mirka Brejchová

6. října 2017

Dobrý den, moc děkuji za téměř 100% účast na třídních schůzkách.

Jako víkendový úkol je v PRV celá strana 8. V pondělí odcházíme v 9:30 do KVK na vzdělávací pořad. Návrat do 12:00. 

Kdo má zájem o knihu "7 návyků šťastných dětí" za 300,- Kč, pište prosím do Sluníčka. Objednám naráz.

Učivo:

ČJL  - PS do strany 17 včetně, MT do strany 18 + strana 78/79, PRV - učebnice strana 8/9, PS strana 8. 

Posílejte po dětech 500,-Kč platba SRPŠ. Potvrdím do Sluníčka. Děkuji.

Zdraví Mirka Brejchová

4. října 2017

Těším se na vás zítra na třídních schůzkách v 17:00 u nás ve třídě. Mirka Brejchová

Dnes jsme měli na besedě dopravní policisty. Podívejte se na fotky. Ostatní budou v galerii. 

26. září 2017

Dobrý den, od pondělka mají děti "Čtecí kartu". 5x týdně čtěte a vyplňujte hvězdičky. Kontrola bude vždy v pondělí. 

Pozor, děti by měly zvládnout odříkat  ABECEDU.

ZPAMĚTI se podle matematiky učíme příklady do 11(prosím nepodceňovat pamětné počítání).

Stále řešíme nevypracované domácí úkoly. Záznamy jsou v Notýsku.

V prvouce probíráme silniční provoz. Během cesty autem prosím sledujte dopravní značky a zábavnou formou je s dětmi opakujte. Opakujte měsíce v roce a roční doby. Stále se k nim vracíme.

Od 14. 10. začíná opět 1x za měsíc „Škola hrou“, kterou pořádá Pedagogicko-psychologická poradna na ZŠ U Soudu. Jedná se o reedukační hrátky a aktivity pro žáky 2. – 4. tříd, kteří mají potíže se psaním, čtením a počítáním. Vyzkoušené aktivity vám pomohou0 obtíže napravovat při domácím zácviku. Děti mohou v doprovodu rodičů přicházet průběžně od 9,00 do 11, 00 hodin. Vstup je zdarma.
 

5. 10. jsou od 17:00 třídní schůzky. Prosím o úhradu výdajů viz záznam ve Sluníčkových sešitech.

Přeji vám konečně slibované krásné počasí a pěkné dny  Mirka Brejchová

23. září 2017

Dobrý den,

naše škola v přírodě se vydařila. Nakonec "vyšlo" i počasí. Déšť se spustil  vždy, když už nás to neohrozilo. Dali jsme lanový park, táborák i noční stezku odvahy. Zkoušíme funkci pošty, protože jsme svoje dopisy vhodili do schránky těsně před tím, než ji přijelo auto vybrat. Zábavně jsme zvládli i něco z matematiky (počtářské houbové puzzle) a z němčiny s paní učitelkou Dášou, která nás přijela ve čtvrtek navštívit. Přečetli jsme "Času je málo a voda stoupá..", takže víme, o čem bude naše třídní celoroční hra. Mnohým se podařilo získat první joulíky, které si přendáme do skleniček ve třídě. Další odměna v podobě přídělu joulíků bude za vyplněné ZRCADLO. Ale pozor, každy v něm vidí sám sebe a podvádí-li, sám sebe šidí.

Děti chválím, mnohé  jsou opravdu úžasné, dokáží se obsloužit, samostatně umýt, uklidit, sbalit své věci i pěkně se chovat v jídelně. Někdo musí na sebeobslužnosti a samostatnosti ještě zapracovat.

Jako úkol na pondělí je básnička s abecedou, kterou mají děti nalepenou ve Sluníčkových sešitech.

Připomínám, že 5. 10.  jsou třídní schůzky, čas upřesním.

Podívejte se na několik fotek, ostatní budou ve třídní galerii.

Zdraví Mirka Brejchová

Dobrý den,

dnešní test z prvouky se všem nepovedl. Měsíce v roce opakujte stále. Děti si budou moci svoje známky opravit. 

Na školu v přírodě prosím nezapomeňte 1x lístek na MHD, obálku se známkou a adresou, vyplněné formuláře, kopii kartičky pojištěnce. 

Zdraví a v Rudolfově se na viděnou těší Mirka Brejchová

15. září 2017

Dobrý den,

veliká pochvala patří dětem za práci v matematice.

Prosím nezapomínejte kontrolovat a podepisovat Sluníčkový sešit a Notýsek. 

V pondělí budeme psát testík z prvouky. Učivo bude ze strany 3 v učebnici dole(měsíce v roce).

Do sluníčkovývh sešitů jsem nalepila dětem básničku, aby podle ní zvládly ABECEDU. Každý by se ji měl naučit do pondělí 25. září. V pondělí dám dětem čtecí kartu a nalepíme do Sluníček VÝDAJE na školní rok 2017/18, které vyberu na třídních scůzkách 5. 10.  2017. Pěkný víkend přeje a zdraví Mirka Brejchová

 

13. září

Dobrý den, někteří záčci mají stále problém s vypracováváním domácích úkolů. Prosím pomožte jim s vytvořením návyku, že přípravu do školy začínám vždy podle záznamu v úkolníčku. Pozor, často se stává, že je vypracována pouze část úkolu. Jestliže se jedná o vypracování udané strany a nejsou uvedena cvičení, která je třeba udělat, je nutné dodělat stranu celou. Děkuji a zdravím Mirka Brejchová

9. září 2017

Dobrý den,
velká pochvala patří všem dětem i rodičům. Přes prázdniny jste pečlivě doplnily prázdninové deníčky, je na nich vidět kus poctivé práce.
Přes víkend prosím doobalte učebnice a pracovní sešity, vyplňte Notýsek a kdo ještě nemá ve škole, přinese si desky s číslicemi, stíratelnou tabulku na psaní a fixy, košíček na lavici a počítadlo.Objednávání obědů (stejně jako v prvním ročníku) probíhá v pátek. V pondělí dostanou děti informace k naší škole v přírodě. Moc prosím, zda by se ozvali ti rodiče, kteří mohou pomoci s odvozem zavazadel v pátek 22.9. ráno z Rudolfova. Přeji krásný a pohodivý víkend. Mirka Brejchová
 

6. září 2017

Dobrý den, prosím rodiče, aby zatím neposílali peníze k úhradě za pomůcky a pracovní sešity. Obnos bych vybrala na třídních schůzkách 5. 10. 2017. Dodatečně mi dala zprávu paní učitelka na NJ.  V tomto roce bude třeba zakoupit pro druháčky učebnici s pracovním sešitem za 344,- Kč. Vybrala bych tedy 5. 10. vše: celkem 1250,- Kč. Platbu ze školu v přírodě 740,- Kč(pobyt, 2x plná penze a návštěva lanového parku v Bedřichově) prosím uhraďte na místě v Rudolfově, kam děti přivezete. Zdraví Mirka Brejchová

1. září 2017

Dobrý den, seznam kroužků bude k dispozici na webových stránkách školy. Přihlašujte se prosím elektronicky do 18. 9.  Do 22. 9. bude na webu zveřejněno, kdo je do kroužku přijat. Neplaťe prosím kroužky předem, ale až po zjištění, že žáček byl do kroužku skutečně přijat. Nezapomeňte uvádět jméno DÍTĚTE. Obdobně i při platbě za školní družinu. Zdraví Mirka Brejchová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Žádáte-li o uvolnění z výuky na více než 3 dny, vyplňte prosím oficiální žádost, kterou najdete na webu školy (Naše škola - dokumenty) a podepsanou ji pošlete po žákovi. Žádost musí být zaevidována.

Důsleně prosím omlouvejte absence žáků do omluvných listů v Notýsku.

Děkuji za spolupráci, zdraví Mirka Brejchová

28. srpna 2017

Dobrý den,

prázdniny se nachýlily ke konci a já vás vítám na nástěnce druhé 2. B.

Děkuji rodičům za podporu, vstřícnost a ochotu. Je mi s vámi i vašimi dětmi fajn. Těším se na setávání ve druhé třídě.

Několik důležitých informací nejen k začátku školního roku:
 

Vyučování v prvním týdnu

4. 9. (pondělí): 7:55 - 9:35 (dvě vyučovací hodiny) - zahájení školního roku

 
5. 9.  (úterý): 7:55 – 11: 45 (čtyři vyučovací hodiny)
 
od 6. 9. (středa)  dle rozvrhu
 

Pomůcky a potřeby na úterý 5. 9. 2017

 
1)        penál
 
2)       aktovku na  pracovní sešity (obalit prosím do konce týdne)
 
3)       klíč od šatny
 
4)       kartu ke vstupu do školy
 
5)       svačinu a pití
 
6)       přezůvky
 
7)      Prázdninový deník 

 

Děti obdrží do Sluníčkového sešitu "Informace pro vyplnění katalogového listu" a záznam o poučení o bezpečnosti.  Bezpečnost prosím podepsat a aktualizovat "Informace..." - změny, hlavně telefonních čísel, vyznačte červeně. 

 
Pomůcky na VV, Pč, Tv … a ostatní školní potřeby mohou děti nosit od úterý 5. 9. 2017.
 
Pro jistotu připomínám seznam z konce školního roku.

 

Potřeby a pomůcky do druhé třídy.

1x krabici papírových kapesníků, 1x balík skládaných papírových ručníků do zásobníku, polštářek, podsedák.

 
Pomůcky na výtvarnou výchovu (boxík): vodové barvy, tempery, pastelky, voskovky, modelína, 
fixy, černá tuš, hadřík, igelit na lavice (pozor některé děti stále nemají), zástěra. 
Pomůcky na tělesnou výchovu: pevnou obuv - botasky, tričko, krátké kalhoty/tepláky, ponožky, uložit do uzavíratelného látkového pytle. Nutně každý vlastní švihadlo. 
 
Košíček: lepidlo na papír (tyčinka), nůžky, pokladna z krabiček a peníze, krátké pravítko.
 
Vybavení penálu: pero s náhradní náplní, tužka č.1 - 1x, 2 - č.2x, ořezávátko, guma, guma na pero pastelky zvýrazňovač (fix). 
 
Další pomůcky: počítadlo, desky s čísly do 20, papírové hodiny, průhledná folie A5, úkolníček, bílou stíratelnou tabulku  - pozor koupit k ní nové fixy.

Vše pečlivě podepsat

Co bude třeba zaplatit v září:

Pracovní sešity                                                                                                               500,-

Příspěvek na pomůcky na pracovní vyučování, výtvarnou výchovu                             150,-                             

školní sešity do druhé třídy                                                                                               50,-
Vklad do třídního fondu vzdělávací pořady – divadla                                                     200,-                    
                                                                                                                            --------------------
                                                                              Prosím uhradit v ZÁŘÍ celkem     900,- Kč     
 
Rodič platí pouze pracovní sešity a školní sešity. V září dostanou žáci také učebnici na NJ s pracovním sešitem. Tato učebnice bude vlastnictvím každého žáka a rodiče ji budou hradit. Předpokládaná částka je 500,- Kč. Ostatní učebnice pro druhou třídu žákům škola zapůjčuje. Budou se na konci roku vracet. Je třeba s nimi zacházet ohleduplně. Učebnice i sešity prosím obalit. Všechno podepsat či označit i zejména pero.
 
Ve druhé třídě absolvují děti ve druhém pololetí vždy ve čtvrtek či v pátek od 8:00 do 9:00 v rámci výuky TV povinný plavecký výcvik v rozsahu 20 hodin.
Příspěvek na rodilou mluvčí v 2. třídě stejně jako v minulém roce bude 860,- Kč na pololetí. RM bude přítomna ve 4 vyučovacích hodinách, jak bylo odsouhlaseno n květnových třídních schůzkách.
20. 9. – 22. 9. 2017 jsme pozvaní k Herešům do penzionu v Rudolfově na „Harmonizační dny“. Cena ze známosti vytvořena pro 2. B 2x plná penze 640,- Kč.

Paní Pašková prosí rodiče, kteří mají zajímavé fotky z akcí 1. B, které by bylo možné dát do galerie fotek na  1bhusova.rajce.idnes.cz aby jí je zaslali na email:chloubice@seznam.cz

Zdraví Mirka Brejchová

Prázdniny

 
Podzimní -   26. - 27. 10. 2017
 
Vánoční  -    23. 12. - 2. 1. 2018 (vyučování začíná ve středu 3. 1. 2018)
 
Pololetní -    2. 2. 2018
 
Jarní       - 26. 2. - 4. 3. 2018
 
Velikonoční - 29. 3. - 30. 3. 2018
 
Hlavní        -  1. 7. - 31. 8. 2018

 

Třídní schůzky

 
5.10. 2017
 
23.11. 2017 konzultační
 
11.1.2018 konzultační na objednání
 
22.3.2018 konzultační;
 
17.5.2018

 

Důležitá telefonní čísla a adresy:

-        Sekretariát školy:  731632396

-        Telefon sborovna 1. stupeň: 725 088 832

-        E-mail:  info@zskola.cz

-        Web: www.zskola.cz

-        Ředitelka: Mgr. Blanka Reindlová

-        Třídní učitelka: Mgr. Miroslava Brejchová

-        email: mbrejchova@gmail.com

-        Školní jídelna: 485 102 945