Astronomická olympiáda

13. ročník ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY 2015/2016

Připravuje se.....

12. ročník ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY 2014/2015

Do celorepublikového kola nepostoupil nikdo.

11. ročník ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY 2013/2014

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA

V kategorii EF (8. a 9. ročník) 1. místo ve školním kole obsadil František Šťastník z 8.B.

V kategorii GH (6. a 7. ročník) 1. místo ve školním kole obsadil Filip Ditrich z 7.B.

KRAJSKÉ KORESPONDENČNÍ KOLO ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY:

V kategorii EF (8. a 9. ročník) výborné 5. místo v celém libereckém kraji obsadil Martin Stárek z 8. B.

V kategorii GH (6. a 7. ročník) se na skvělém 2. místě v celém libereckém kraji umístila Adéla Karlová z 6.A. Hned za ní, na 3. místě se společně umístil Filip Ditrich z 7.B a Matěj Šťovíček ze 7.B.

I přes tyto vynikající výsledky nikdo ze školy nepostoupil do celorepublikového kola. Adéle Karlové zbývalo do postupu velmi málo.

Blahopřejeme!

Organizuje: J. Vyskočil.

10. ročník ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY 2012/2013

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA

V kategorii EF (8. a 9. ročník) 1. místo v Libereckém krají obsadil žák 9. třídy Michal Bedrník

4. místo v Libereckém kraji obsadil žák 8. A Václav Stezka

V kategorii GH (6. a 7. ročník) 3. místo v Libereckém kraji obsadil žák 7. A David Pálka

KRAJSKÉ KORESPONDENČNÍ KOLO ASTRONOMICKÉ OLYMPIÁDY:

V Libereckém kraji se na 1. místě umístil František Teichmann. Blahopřejeme.

Všem zůčastněným děkujeme za účast a přejeme otevřenou hlavu v dalších kolech.

Podrobnosti zde: http://olympiada.astro.cz/