KRAV MAGA (sebeobrana pro děti a teenagery)

Úvod » Kroužky » KRAV MAGA (sebeobrana pro děti a teenagery)

KRAV MAGA (sebeobrana pro děti a teenagery)

DĚSTSKÉ TŘÍDY:

Naším cílem je naučit děti řešit různé rizikové situace se svými vrstevníky, stejně tak vážnější ohrožení ze strany dospělých.
Alfou a omegou je pro nás zaměření na bezpečné chování a prevenci. Zlepšujeme komunikační dovednosti a asertivní chování. Děti se učí bránit proti různým typům útoků, celkově zlepšují svou fyzickou kondici a posilují sebevědomí. Více informací ZDE.

Výuka v dětských třídách je 1xtýdně.
Pokud máte zájem, aby Vaše dítě absolvovalo tréninky 2x v týdnu je to samozřejmě možné a to jak ve stejné lokalitě nebo i jiné lokalitě.

Pokud se Vám nehodí termín třídy pro začátečníky, není to žádný problém. Lze nastoupit i do tříd pokročilých (první lekce budou absolvovat s asistentem do zapracování).
Stejnou možnost mají i pokročilí, kteří mohou chodit i do tříd pro začátečníky, kde se trénink přizpůsobí jejich dovednostem a mohou si tak primárně upevňovat základy.

ZŠ S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JAZYKŮ, LIBEREC, HUSOVA, HUSOVA 142/44, 460 05 LIBEREC V-KRISTIÁNOV

úterý 15:00 - 15:45 - děti a mladí - začátečníci - 1.4.1.
úterý 16:00 - 16:45 - junioři a teenageři - začátečníci - 1.4.2.

čtvrtek 15:00 - 15:45 - děti a mladí - pokročilí - 1.4.3.
Čtvrtek 16:00 - 16:45 - junioři a teenageři - pokročilí - 1.4.4.

Příhlášení v odkazu na konci článku : https://www.kravmagasystem.cz/lokality/150-liberec

Radka Kufrová