Divadelní kroužek Amos

Úvod » Kroužky » Divadelní kroužek Amos

DIVADELNÍ KROUŽEK AMOS

Ve středu 15. 11. bude výuka zkrácena do 14.00 (porada učitelů). Nahradili jsme ve středu 1. 11.

Ve středu 8. 11. bude výuka zkrácena do 14.00 (porada učitelů). Nahradili jsme ve středu 1. 11.

Milí rodiče,

ve středu 1. 11. a ve čtvrtek 2. 11. nás čeká první vystoupení na Imatrikulaci prvňáčků. Jste srdečně zváni. Představení "První školní den"  trvá cca 8 minut a vystupujeme hned v úvodu akce. Poté děti odcházejí domů. Výuka ve středu potrvá až do začátku akce a ve čtvrtek se sejdeme v 16.15 ve třídě 3. A (jako obvykle).

Ve středu 18. 10. a 25. 10. bude výuka prodloužena do 15.30 náhradou za zkrácení 11. 10. (porada učitelů).

Milí rodiče,

sledujte prosím tuto nástěnku, ve středu bývají porady pedagogů (od 14.00), proto bude výuka občas zkrácena a v následujících týdnech naopak prodloužena. Děti navštěvující družinu po kroužku půjdou jako obvykle do družiny a ostatní buď odejdou domů, nebo mohou také odejít do družiny, kde setrvají do 15.00, kdy končí odpolední program. Děkuji za pochopení.                                                                              Na nástěnce také najdete informace o různých akcích, kterých se v průběhu roku zúčastníme.

S pozdravem Hana Tonevová

Dramatický kroužek je určen pro žáky 3. - 5. ročníků. Děti budou nacvičovat pohybové řečové dovednosti. Hlavní náplní bude převažně dramatizace veselých pohádek. Doba konání bude upřesněna podle zájmu dětí.

Upozornění - doba konání kroužku byla upravena kvůli rozvrhu některých žáků.

Termín: středa: 13:30 - 15.00

Cena kroužku za pololetí: 700 Kč

Vedoucí kroužku:  Mgr.Tonevová Hana

Kroužky začínají v týdnu od 25.9. 2017.