Víkend s Hertou Berlín 25. - 27. 10.

Úvod » Aktuality » Víkend s Hertou Berlín 25. - 27. 10.

Víkend s Hertou Berlín   25. - 27. 10.

Třídenní pobyt v Berlíně byl odměnou pro 6 dívek  za vítězství v kategorii starších žákyň v soutěži 1:0 pro němčinu, jež spojuje  znalosti z  němčiny s fotbalovými dovednostmi. Během pestrého programu, který připravila Česko-německá fotbalová škola, měli účastníci možnost prohlédnout si celý fotbalový areál Herty Berlín a zatrénovat si pod dohledem profesionálních trenérů spolu s dalšími mladými fotbalisty z Německa a Litvy.V sobotu zažili všichni atmosféru prvoligového utkání na olympijském stadiónu při zápasu Herty s Hoffenheimem. V programu nechybělo ani zhlédnutí některých pamětihodností, především míst připomínajících berlínskou zeď, a prohlídka Reichstagu. Děvčata - Eliška Nováková a Valentýna Kopecká ze 7.B, Markéta Kosáková, Ema Odehnalová a Ema Piklová ze 8.A a Anna Šebestová ze 8.B. -  si svou odměnu opravu užily a už se těší na nový ročník této soutěže.

B -1 B-2 B-3 B-4 B_5    B_7   B_6   B_8