ZŠ Husova - poděkování (mořské želvy)

Úvod » Aktuality » ZŠ Husova - poděkování (mořské želvy)

Drazí přátelé,

Ráda bych Vám tímto dopisem poděkovala.
Chci Vám poděkovat nejen za vybraných 6 090 Kč, které jste věnovali na ochranu mořských želv, ale hlavně za to, že nejste lhostejní, k tomu, co se děje okolo Vás na planetě. Moc si vážím toho, že máte chuť pomáhat a že jste schopni dotáhnout to do konce. Je spousta lidí, kteří se dozvědí o problému a chtějí pomoci, ale jen někteří, a není jich mnoho, to nakonec udělají. Vy jste jedni z nich.

Připravili jste se na Den s ochranářskými projekty CCBC , získávali jste informace o, vyráběli jste věci na prodej, vzdělávací aktivity pro děti, informovali jste o želvách návštěvníky ZOO.

Určitě to všechno nebylo jednoduché zařídit a zorganizovat to, ale Vy jste to zvládli a ne pro svůj prospěch, ale abyste pomohli. Toho si moc vážím a jsem na žáky 7. A. ze ZŠ Husova.  za tohle moc hrdá.

Vážím si Vašeho úsilí. Zaslané peníze od Vás použijeme na platy ochranářů v Indonésii. Oblast Berau je osmé nejdůležitější líhniště mořských želv karet obrovských na světě a velmi zřídka se tu vyskytují i kriticky ohrožené karety pravé. Bohužel lidé tady pořád z ostrovů kradou želví vejce a zabíjí želvy kvůli želvovině. Vaše peníze stačí na jeden a půl měsíčního platu, to je skoro 4 500 mořských želv, které se díky Vám budou moci bezpečně vylíhnout. A to už je velká věc! Ještě jednou Vám moc děkuji

Mgr. Hana Svobodová
Ochrana mořských želv v Indonésii
E-mail: hanka.sauria@seznam.cz