VLASTÍK 2019

Úvod » Aktuality » VLASTÍK 2019

VLASTÍK 2019

Ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května tohoto roku se konal 12. ročník regionální vlastivědné soutěže Vlastík 2019. Naše škola se již tradičně účastnila. Naše loňské vítězství jeli letos obhajovat žáci ve složení týmu: Kuba - 2.B, Štěpán - 3.B, Tomáš - 4.B a Františka - 5.B. Letošní motto soutěže bylo: Domov je místo v srdci. Dva dny děti plnily různé vědomostní úkoly z prvouky, přírodovědy a vlastivědy a všechny úkoly směřovaly k poznávání míst, kde žijeme a také k památkám UNESCO. Děti si připravily i divadelní projekt na téma Praha. Po prvním dni jsme vedli pouze o 0,25 bodu. Druhý den, kdy děti bojovaly jako lvi, se umístily na krásném 2. místě. Ukázalo se, že souboj byl do posledních chvil nerozhodný a vítězství nám uniklo o kousek. Všechny děti chválíme za to, jak soutěž zvládly. Úkoly nebyly vůbec jednoduché, času na větší odpočinek také nebylo mnoho, ale vše jsme zvládli a plně jsme si soutěžení užili. Dětem za reprezentaci naší školy děkujeme a těšíme se na příští ročník.

vlastík 19 vlastík 2019 -1 vlastik 2019 3 vlastík 2019 4