JARNÍ PLES ZŠ Husova Liberec

Úvod » Aktuality » JARNÍ PLES ZŠ Husova Liberec

Vážení rodiče a prarodiče našich žáků, drazí absolventi, milí přátelé a příznivci školy na Husově třídě v Liberci,

dnešní doba informačních technologií a sociálních sítí -  vzdálené ale přitom velmi rychlé komunikace, nás všechny sbližuje a zároveň vzdaluje. Naším zájmem je být si blíž se s Vámi všemi, a proto jsme se rozhodli oslavit společně vstup do letošního jara trochu netradičně.

Dovolujeme si Vás oslovit s pozváním na JARNÍ PLES ZŠ Husova, který se uskuteční 6. dubna 2019 v prostorách PKO Lidových sadů. K tanci a poslechu zahraje Big´O´Band Marka Ottla, což zaručuje opravdu kvalitní zábavu. Možná přijde i kouzelník nebo někdo jiný, aby zpestřil program plesu a naši společnou zábavu. Akce se uskuteční pod hlavičkou spolku SRPŠ.

Věřím, že si najdete čas a přijdete mezi nás, ať už jste absolventi nebo přátelé školy či rodiče žáků současných.  Všichni společně se setkáme a pobavíme.

Dovoluji si Vás jménem organizačního výboru požádat o pomoc formou sponzorského finančního příspěvku, který poslouží k úhradě vzniklých nákladů nebo nepeněžního daru – věcné ceny pro účastníky akce formou slosovatelné vstupenky. Sponzorskou nebo darovací smlouvu pro Vás samozřejmě připravíme. Budeme velmi rádi za jakýkoli příspěvek a pomoc. Zajímavé ceny ve slosování přispějí k atraktivnosti celé akce. V této záležitosti mě prosím osobně kontaktujte.

Na setkání s Vámi se těší

Blanka Lukeš Reindlová, ředitelka školy