Po stopách historie České republiky

Úvod » Aktuality » Po stopách historie České republiky

Projektový den 1. stupně věnovaný státním svátkům a významným dnům se uskutečnil 16. 11. 2017. Děti ve třídách pracovaly ve smíšených skupinách tvořených z žáků 1. – 5. tříd. Každá skupina vytvořila plakát - kalendář k vybranému státnímu svátku. Při prezentaci svých prací se žáci seznámili s významnými dny a objasnili jsme si pro někoho neznámé historické události z našich dějin. Celý projektový den jsme zpestřili vycházkami k libereckým památníkům, u kterých jsme si připomněli události, které se vztahují k našemu městu. Dětem se líbila práce ve skupinách, při které poznaly starší a mladší spolužáky. Všichni pracovali s ohromným nasazením, zaujetím a vzájemně si pomáhali. Naši žáci zasluhují velkou pochvalu.