Výhra v soutěži dračích lodí

Úvod » Aktuality » Výhra v soutěži dračích lodí

V pátek dopoledne žáci naší školy v doprovodu dua vybraných pedagogů dokázali již potřetí v řadě porazit pravděpodobnost i ostatní (a mimo jiné i sportovní) školy z Liberce a na liberecké přehradě opětovně získali putovní pohár v souboji dračích lodí.

Oproti minulému roku pak navíc vítězný tým získal zcela unikátní možnost zasoutěžit si i o den později, a to v tvrdé konkurenci týmu dospělých. Na stejném místě pak v sobotu děti zapomněly na bolavá ramena i na značné věkové rozdíly a spolu s nimi si pedagogové naopak na svá lepší léta zavzpomínali a společnými silami tato parta vyhrála s pohodlným přehledem nejen kvalifikační rozjížďky, ale především ve finále dokázal tým Husovky porazit možná poněkud neférově favorizovaný tým Densa.

Během jediných dvou dnů tak do školy putují hned dva cenné poháry naráz a nám jen nezbývá než dětem patřičně poděkovat i pogratulovat zároveň. Stejně tak lze jen popřát hodně štěstí i do dalšího roku a při snaze obhájit takto vysoce nasazenou laťku.